Neden Yeastar? Çünkü KOBİ'lere IP Tabanlı telefon sisteminde aradığı herşeyi sunuyoruz.

400+ Phone System Features

400’den fazla
santral özelliği

Trusted by Over 200,000 Businesses

200.000'den Fazla
İşletme Güvendi

Award-winning Phone System

Ödüllü telefon santral
sistemleri

Yeastar VoIP telefon santral sistemleri 15 yıldır esnek, güvenilir ve güçlü iş iletişim çözümleri ile 100'den fazla ülkede 200.000'den fazla müşteriye hizmet vermiştir.

Donanım, Yazılım veya Bulut Tabanlı Çözümler

Donanım, Yazılım veya Bulut Tabanlı Çözümler Yeastar IP Telefon Santrali, şirket içi (donanım, Yazılım) ve bulut tabanlı dağıtım seçenekleriyle birlikte gelir. Böylece işinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Ücretsiz Birleşik İletişim Uygulaması

Tek Bir Yerde Birleşik İletişim ➜ Windows, macOS, iOS, Android ve web tarayıcılarında kullanılabilen Linkus UC İstemcileri, gerçek zamanlı iş iletişimini birden çok cihazda kolaylaştırır.

WebRTC ve Video Konferans

WebRTC ve Video Konferans ➜ Doğrudan web tarayıcısından yalnızca sesli ve görüntülü aramalar yapıp almakla kalmaz, aynı zamanda toplantılar başlatabilir ve bunlara katılabilir, ekranınızı paylaşabilir ve bu arada başkalarıyla sohbet edebilirsiniz.

Ekonomik Çağrı Merkezi Çözümü

Ekonomik Çağrı Merkezi Çözümü ➜ KOBİ'ler için çağrı merkezi telefon hizmetinin pahalı veya karmaşık olması gerekmez. Müşteri Temsilcisi (Agent) verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için ACD, IVR, çağrı kaydı, kuyruk paneli, duvar panosu, SLA ve detaylı raporları kullanın.

Her Yerden Çalışma

Her Yerden Çalışmak ➜ Yeastar IP Santral, ofiste, hareket halindeyken ve uzaktan/evden çalışmanıza yardımcı olur. İş telefonunuz ses ve görüntü özellikleriyle daima yanınızda.

Yeastar Ödüllü pbx telefon sistemleri